Város Érdemes Diákja díj
Város Érdemes Diákja kitüntetés
1997. március 15.

Lestár Andrea diák József Attila Általános Iskola
1998. március 15.

Barlangi Timea diák Batthyány Kázmér Gimnázium
1999. március 15.

Nagy Diána diák Általános és Szakközépiskola
2000. március 15.

Kókán Adrien diák József Attila Általános Iskola
2001. március 15.

Szöllösi András diák Bíró lajos Általános Iskola
2002. március 15.

Rákosi Lilla diák József Attila Általános Iskola
2003. március 15.

Forgács Péter diák József Attila Általános Iskola
2004. március 15.

Dudás András diák Bíró Lajos Általános Iskola
2005. március 15.

Fodor Bianka diák József Attila Általános Iskola
2006. március 15.

Turcsán Lilla diák József Attila Általános Iskola
2007. március 15.

Veres Dániel diák Bíró Lajos Általános Iskola
2008. március 15.

Keresztény Zsófia diák Batthyány Kázmér Gimnázium
2009. március 15.
Vándor Viktória tanuló
József Attila Általános Iskola
2010. június 7.
Haszon Dávid tanuló József Attila Általános Iskola
2012. június 1.

Fendrik Márió tanuló
Kardos István Általános Iskola és
Közgazdasági Szakközépiskola

Lőcsei Virág tanuló
Bíró Lajos Általános Iskola

Pölöskei Péter Zsolt tanuló
Batthyány Kázmér Gimnázium

Rákosi Eszter tanuló
Ádám Jenő Zeneiskola és
Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
2013. június 14.
Túri Edit tanuló
József Attila Általános Iskola
Becz Laura tanuló Bíró Lajos Általános Iskola
Tauth Enikő tanuló Kardos István Általános Iskola és
Közgazdasági Szakközépiskola
Haraszti Helga tanuló Batthyány Kázmér Gimnázium
Habash Antoine Krisztián tanuló Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
2014. június 13.
Nagy Bálint tanuló József Attila Általános Iskola
Haan Tina tanuló Bíró Lajos Általános Iskola
Hellebrandt Attila tanuló Kardos István Általános Iskola és
Közgazdasági Szakközépiskola
Jäkl Marcell tanuló Batthyány Kázmér Gimnázium

Wágner Csaba tanuló Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
Pintér Gergő tanuló Ádám Jenő Zeneiskola és
Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
2015. június 15.
Üveges Gréta tanuló József Attila Általános Iskola
Bányász Gáspár tanuló Ádám Jenő Zeneiskola és
Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Bruti Patrícia tanuló Kardos István Általános Iskola és
Közgazdasági Szakközépiskola
Haszon Dávid tanuló Batthyány Kázmér Gimnázium
Antal Márton tanuló Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
Város Díszpolgára
Pro Urbe Szigetszentmiklós
Érdemes Pedagógus
Közművelődési Díj
Testnevelési és Sport Díj
Szigetszentmiklós Város Közbiztonságáért Díj
Szigetszentmiklós Város - Életmentésért Városi Kitüntetés
Szigetszentmiklós Város Érdemes Egészségügyi és Szociális Dolgozója Díj