photo

Retro véradást rendeztek városunkban

2022. augusztus 11.
Életmód, Egészségügy
Ma rendhagyó véradást szervezett városunk polgármesteri hivatala és a Vöröskereszt Szigetszentmiklós Alapszervezet. A közös humanitárius akció a retró stílus jegyében zajlott, ugyanis a véradók régi idők emlékére sört és virslit is kaptak „jutalmul”. Az esemény 10-től 18 óráig tartott a polgármesteri hivatal nagytermében, ahol önkormányzatunk munkatársai nemcsak a rendezésben vettek részt, hanem, aki tehette, karját is nyújtotta.

Kiemelkedően magas létszámmal vettek részt az idei retró eseményen. A tervezettnél 24-gyel többen, összesen 134-en, köztük 11-en új véradóként jelentek meg.

Köszönjük az életmentő adományt a betegek és balesetet szenvedett emberek nevében is. Legközelebb októberben a Városi Könyvtár és Közösségi Házban számíthatunk véradó akcióra