Pest Megyei Kick-Box verseny - Százhalombatta Kupa
2011. 03. 09.
A verseny jó lehetőséget adott kezdő versenyzők bemutatkozására és a haladó versenyzők verseny rutinjának növelésére.
Wágner Vivien
Wágner Vivien nagy "antré"-ja A színházba járók ismerik elsősorban az antré fogalmát. Ez a szó jelenti azt a helyzetet, amikor egy szereplő először lép a színpadra.
Tavaszi Testébresztő Program
2011. 02. 22.
Zumba fitness Időpont: 2011. március 5. szombat 17:30-19:30
Kempo Világ Kupa - Tököl
Az elmúlt évek során a hazai kempo küzdősport által rendezett Juhász Ferenc Emlékversenyen egyre több külföldi harcművész is megjelent és mivel idén már nem csak Európából érkező versenyzők, emiatt a verseny világkupaként lett kiírva.
Szigeti Bikák részvétele a 2011-es 22. Int. Ossiacher See Eishockey Cup kupán
2011. 02. 03.
Szigeti Bikák részvétele a 2011-es 22. Int. Ossiacher See Eishockey Cup kupán Indulás 2011. január 06. csütörtök, reggel 06:00 órakor vidám hangulatban
Sziget DSE - Lehengerlő eredmények a Pest Megyei Bajnokságon
2010. 10. 15.
Szenzációsan szerepeltek a Sziget DSE ritmikus gimnasztikázói a Gödöllőn megrendezett Pest Megyei Bajnokságon.
Idénykezdésnek egy ezüst!
Az új idényt is jól kezdte a Szigetszentmiklósi Tőregylet
Kick-Box Pest Megye Kupa
2010. 10. 07.
Szombaton, október -2.-án került megrendezésre a kickboxosok Pest Megye Kupája.
Wágner Vivien és Takács Péter bekerült a válogatottba!
2010. 09. 20.
A hétvégi felnőtt Magyar Ob-n szerzett győzelmükkel Wágner Vivien és Takács Péter került a válogatottba, így ők képviselik hazánkat az októberben megrendezésre kerülő Európa bajnokságon.
Célok és dicsőség
2010. 09. 29.
Célok és dicsőség Eddig a célok teljesüléséért küzdöttünk, további versenyeken a dicsőségért
Burlovits Ági az ország második legjobb történelmi íjászlánya!
2010. 09. 01.
Burlovits Ági, a Sziget SZIVE ifjú versenyzője ismét ''öregbítette'' saját és csapatunk hírnevét.