photo

ÁLLÁSPÁLYÁZAT - Kardos István Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

2023. március 24.
SZIGETSZENTMIKLÓS VÁROS ÖNKORMÁNYZAT EGÉSZSÉGÜGYI ÉS OKTATÁSI INTÉZMÉNYEKET MŰKÖDTETŐ IRODA
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
Konyhai csoportvezető Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Tálalókonyhán a reggeli és uzsonna elkészítése ,ebéd
tálalása.Tálalókonyha teljes körű irányítása. Konyhai kisegítők munkájának ellenőrzése. A
konyhai személyzet koordinálása. Nyilvántartások vezetése.

Betöltendő állás szakmacsoportja: élelmiszer

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes
munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Álláshirdető szervezet bemutatása: Szigetszentmiklós Város Önkormányzat-EGOMIR /Kardos
István Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium-konyha/

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.): A munkakör közalkalmazotti jogviszonyban tölthető be. Bérezés a
közalkalmazotti bértábla szerint,4 hónap próbaidővel. A pályázat benyújtásának módja
elektronikus úton Nagyné Müller Mária humánpolitikai ügyintéző részére a
muller.maria@egomir.szszm.hu e-mail címen keresztül.

Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság
- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 8042
Intézményi iktatószám: 10-1/2023
- Középfok, Általános programok és képzések, m.n.s., Középfokú iskolai
végzettség

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 3

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen

Egyéb pályázati előnyök:
- Élelmezésvezetői végzettség
- Közétkeztetési területen szerzett tapasztalat
- A koronavírus elleni védőoltás megléte ajánlott

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
- Döntési képesség, felelősségvállalás (vezetői)
- Kommunikációs készség (vezetői)
- Konfliktus-kezelés, érdekérvényesítés (vezetői)
- Munkatársak motiválása (vezetői)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- önéletrajz
- A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló
nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati
eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.04.06. 00:00

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.04.07. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.04.10.