photo

Szigetszentmiklós Város Képviselő-testületének nevében Jaksa-Ladányi Emma alpolgármester két személyt köszöntött.

2022. július 5.
Közérdekű híreink
Szigetszentmiklós Város Képviselő-testületének nevében tegnap Jaksa-Ladányi Emma alpolgármester két személyt köszöntött:
Bercsik Judit óvodapedagógus, a Mocorgó Óvoda intézményvezetője több évtizedes, városunk érdekében végzett lelkiismeretes munkájáért, illetve nyugdíjba vonulása alkalmából kapott oklevelet. “Judit 1981 óta sok kisgyermeket indított el az iskolába, az életbe. Köszönjük mindazt, amit városunknak adott. Aktív, tartalmas, kiegyensúlyozott nyugdíjas éveket kívánunk!” –hangzott a köszöntésben.

Domján Györgyné Ilikének is gratulált a Képviselő-testület azon alkalomból, hogy az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemtől arany oklevél elismerésben részesült. Az egyetem azon korábbi tanulóinak adományoz ilyen elismerést, akik 50 éve szerezték meg oklevelüket.