photo

TeSzedd! Szigetszentmiklós 2021

2021. október 19.
Környezetvédelem
2021. október 19-én városunk lakói és a polgármesteri hivatal munkatársai Szigetszentmiklós öt pontján próbálták összegyűjteni az eldobált, vagy illegálisan lerakott hulladékot. A „TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” mozgalom tagjaként, városunk több alkalommal szervezett már hasonló akciót. A legkritikusabbnak számító területeken ezúttal is több száz kilogramm szemét került a gyűjtőpontokra, autók teljes felszerelésétől egészen a háztartásból származó hulladékig…
A környezetünkért tenni akaró önkéntesek a Tűzoltó öbölben a Fehér Gém sziget végéig, Lakihegyen a Szép utcai kiserdő területén, Felsőtagon a Barázda utcában, a gyártelepi HÉV-megálló környékén, Nagy János polgármester csapata pedig a Kincsem utcai HÉV-töltés szakaszán dolgozott.

(A videóban elhangzó lehetőségről bővebb információ: http://arieskft.hu/content/hu/hazhoz-meno-lomtalanitas)