photo

Városi Idősek Napját ünnepeltük

2021. október 4.
Kultúra

Telt ház volt az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hangversenytermében, ahol a Városi Idősek Napját ünnepeltük. Műsort adtak városunk nyugdíjas művészeti csoportjai, fellépett a Lila Akác Nyugdíjas Klub, a Sonnenschein Német Hagyományőrző Kórus, az Őszirózsa Nyugdíjas Klub, valamint Orosz Márkó és zenekara. Ünnepi köszöntőt Nagy János polgármester mondott. Beszédében kiemelte, mennyire fontos Szigetszentmiklóson az idősek jelenléte, akik nemcsak irányt mutatnak az életben, de részt vesznek városunk kulturális életében is és aktívan fenntartják a nyugdíjasklubok létjogosultságát, nem rivalizálva, hanem összefogva, erősítve egymást. A köszöntő után két 80 éves születésnapost is felköszöntött, Szazskó Mária Magdolnát, valamint Lakos Mártont. Jó egészséget kívánunk Nekik!